Meie tegemised aastal 2019

  • Osalesime MTÜde arenguprogrammis

Rahvusvaheline koolitus F.E.E.L – Fearless Emotional Engaged Leaders

Juuli alguses osalesime kümnepäevasel rahvusvahelisel koolitusel Maltal. Koolituse teemaks oli emotsionaalse intelligentsuse kompetentside arendamine (eneseteadvus, empaatia, motivatsioon, eneseregulatsioon, suhete juhtimine).

Pikaajaline koolitajate koolitus

Osalesime mitmeaastases koolitusprogrammis “Long Term Training for Trainers Program on Experiential Learning and Critical Pedagogy”, mis lõppes mai kuus Istanbulis tunnistuste kätte saamisega.

emBODY Leadership

Olime partneriteks rahvusvahelises Erasmus+ projektis mille raames toimus 3.–10. märtsini Hispaanias, Gran Canaria saarel rahvusvaheline kursus ,,emBODY leadership”, kus osalesid hakkajad Rõuge noortejuhid Liivika ja Katri. Programmist võtsid osa erinevad riigid: Hispaania, Leedu, Horvaatia, Türgi, Rumeenia, Holland, Portugal ja Eesti.

Treeningkursus keskendus läbi interaktiivsete lahenduste juhtimisalaste teadmiste arendamisele. Osalejad läbisid erinevaid töötubasid, mille käigus selgitasid välja iseenda õppimis- ja juhtimisstiili ning õppisid nende positiivseid kui ka negatiivseid külgi ning neid erinevates olukordades rakendama. Samuti omandasid osalejad erinevaid meetoteid meeskonnatöö ja empaatiavõime arendamiseks. Lisaks vaimu harimisele oli kursuse tähtsaks osaks enda kehale keskendumine. Igahommikused joogatunnid rannas, tervislik toit ning acrojooga harjutamine hoidsid hinge tervena ning meele värskena.

Kokkuvõttev video: https://www.facebook.com/asociacionatlasgrancanaria/videos/2707520322652026/UzpfSTEzODI2MTAxNTE6Vks6Njc2MDcwMjg2MTk3MTgx/

MissoFest koolitustesari

Aastatel 2017-2019 viib Misso noorteklubi ellu Piiriveere Liidri projekti „MissoFest“, milles lisaks erinevatele suurüritustele toimuvad ka koolitused kohalikele vabaühendustele. Meie oleme antud projekti koolituspartneriteks ja korraldame selle aja jooksul viis erinevat koolitust. Täpsem info siin: MissoFest koolitustesari

Motivatsioonikoolitus

16. märtsil tõmbasime MissoFesti koolitustesarja kokku motivatsioonikoolitusega Rõuges. Koolitajaks oli Kadri Kõiv.

Maire Forseli raamatuesitlus Rõuges

21. jaanuaril käis meil külas Maire Forsel, kes tutvustas oma uut raamatut – “Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!”

Cashflow mänguõhtud

Jaanuarist märtsini korraldasime kord kuus Cashflow mänguõhtud

Revolutsioon iseendas – enesearengukursus muutuste elluviimiseks

Aasta alguses viisime läbi 7-nädalase enesearengukursuse “Revolutsioon iseendas”

Tegemist oli põhjaliku kursusega, mille käigus õpiti toetavas seltskonnas endale uute harjumuste loomist, halbadest harjumustest lahti saamist, edasilükkamisega võitlemist ja oma aja üle kontrolli saavutamist ning püsivate muutuste tegemist.

Kursuse läbiviijaks oli pisikeste harjumuste meetodi litsenseeritud koolitaja Martin Mark