MissoFest – koolitused Misso vabaühendustele 2017-11-21T13:51:16+00:00

MissoFest koolitustesari

Toimunud koolitused

Kaasamise koolitus

Aastatel 2017-2019 viib Misso noorteklubi ellu Piiriveere Liidri projekti „MissoFest“, milles lisaks erinevatele suurüritustele toimuvad ka koolitused kohalikele vabaühendustele.

Kokku toimub viis erinevat koolitust, mille teemadeks ürituste korraldamine, kaasamine, meeskonnatöö, turundus ja motivatsioon.

Sarja teine kaasamise teemaline koolitus toimub laupäeval, 18. novembril kell 11-15 Misso rahvamajas. 

Koolitusele on oodatud kõik Misso kandi vabaühendused, kes rohkemal või vähemal määral erinevate ürituste korraldamisega kokku puutuvad. Koolitusel osalejad saavad teadmisi ja võtteid erinevate sihtrühmade kaasamiseks kas siis oma töödesse ja tegevustesse või üritustel osalema.

Koolitus on osalejate jaoks tasuta, soovitatavalt võiks igast ühendusest osaleda vähemalt kaks inimest, et kohapeal koolituse käigus just enda tegemiste üle arutleda ja koolitajale vajalikke küsimusi esitada.

Osalemiseks on nõutav eelnev registreerumine allpool oleval lingil, see aitab korraldajatel koolitust paremini planeerida.

Koolituse kava:

10.45- 11.00 Kogunemine
11.00- 12.45 Kes ma olen kaasaja või kaasatav. Kuidas minu isikuomadused on seotud kaasamisega
12.45- 13.15 Sirutuspaus, koos kogemuste jagamisega
13.45- 15.00 Täiendame kaasaja tööriistakasti

18. novembril
Kell 11-15
Misso rahvamajas
TASUTA

Registreerun

Koolitaja Krista Habakukk

Olen  lõpetanud Pedagoogilise Ülikooli kultuurinõuniku eriala ja töötanud ühes väikeses rahvamajas 10 aastat. Elan Pärnumaal ja minu kodukülas Soometsas toimetab külaselts, kus olen ise juhatuse liige. Olen töötanud 12 aastat MTÜde konsultandina Pärnumaal ja seega tunnen organisatsioonide hingeelu päris hästi. Juhin hetkel suurimat maakogukondi ühendavat liikumist Eesti Külaliikumine Kodukant tegevust, olen juhatuse liige. Lisaks oman pikaajalist täiskasvanute koolitamise kogemust. Oma oskusi olen pidevalt täiendanud ning tänu sellele olen ka superviisor (töönõustaja)

Kaasamise teemaga olen tegelenud alates 2009 aastast ning hea meelega jagan teiega oma kogemusi ja kaasamise praktilisi tööriistu

Meie ühine koolituse aeg keskendubki  just praktiliste oskuste lihvimisele läbi rühatööde ja ülesannete.

Registreeru koolitusele siin:

ÜRITUSTE SÜDAMESSE – ürituste korraldamise koolitus Misso valla vabaühendustele

Aastatel 2017-2019 viib Misso noorteklubi ellu Piiriveere Liidri projekti „MissoFest“, milles lisaks erinevatele suurüritustele toimuvad ka koolitused kohalikele vabaühendustele.

Kokku toimub viis erinevat koolitust, mille teemadeks ürituste korraldamine, kaasamine, meeskonnatöö, turundus ja motivatsioon.

Sarja esimene koolitus „Ürituste südamesse“ toimub laupäeval, 23. septembril kell 10-16 Tsiistre külakojas. 

Koolitusele on oodatud kõik Misso kandi vabaühendused, kes rohkemal või vähemal määral erinevate ürituste korraldamisega kokku puutuvad. Õpime, kuidas üritusi paremini planeerida, meeskonda kaasata, reklaami teha jne.

Koolitus on osalejate jaoks tasuta, soovitatavalt võiks igast ühendusest osaleda vähemalt kaks inimest, et kohapeal koolituse käigus just enda ürituste üle arutleda ja koolitajale vajalikke küsimusi esitada.

Osalemiseks on nõutav eelnev registreerumine allpool oleval lingil, see aitab korraldajatel koolitust paremini planeerida.

PS. 2016. aastal toimus sarnane ürituste korraldamise koolitus Rõuge kandi vabaühendustele, see kiideti osalejate poolt väga heaks, seega julgustame kõiki osalema!

23. septembril
kell 10.00-16.00
Tsiistre külakojas
TASUTA

ÜRITUSTE SÜDAMESSE – ürituste korraldamise koolitus Misso valla vabaühendustele

Koolitaja Karel Kulbin

karel-kulbinKarel on alates 2007. aastast Tallinna Ülikooli ürituste korraldamise ja üritusturunduse õppejõud, kus tegeleb ka samas valdkonnas uurimistööga. Lisaks viib läbi ürituste valdkonna koolitusi era- ja avalikule sektorile ning tegutseb ürituste konsultandi ja produtsendina.

2009.-2014. a oli ta Eesti ühe juhtiva üritusturundusagentuuri Event Masters partner ja ürituste produtsent. Ennem seda töötas AS-is Kalev ürituste korraldaja ja üritusturundusjuhina.

Karel on 15 aasta jooksul korraldanud paljude suurorganisatsioonide üritusi: Eesti Energia, Nordea, Microsoft, Hewlett- Packard, Siemens, American Express, Tallink, EAS, Eesti Loto, Baltic Agro, Konekesko, Triobet jpt.

Alates 1999. aastast on Karel osalenud  mitmete suurürituste korraldamisel ja/või juhtimisel: Otepää MK etapid, Simpel Session, Laskesuusatamise Euroopa Meistrivõistlused, ratsavõistluste sari Palladium Cup, suusatamise Juunioride Maailmameistrivõistlused jpt.