Tutvustus

Meile meeldib õppida ja areneda ning oleme selles valdkonnas juba pikemat aega nii enda harimise ja arendamisega kui ka oma teadmiste teistele jagamisega tegelenud. Teame ja näeme, kui oluline ning kasulik on pidevalt uusi tarkusi ja kogemusi hankida.

2013. aasta alguses otsustasime asustada MTÜ, et saaksime endale hingelähedaste teemadega veelgi rohkem tegeleda ja selle abil ka kohalikku arengusse panustada. Võtsime enda eesmärgiks kohaliku elu edendamise ja elavdamise läbi elukestva õppe. Meie kodukohaks on Rõuge ja suurte patriootidena panustame eelkõige just siinsesse piirkonda. Näitame, et elu maal saab olla väga põnev, huvitav ja mitmekesine. Mis ei tähenda, et me oma koduhoovist kaugemale ei näeks, vastupidi – oleme vägagi avatud koostööpakkumistele üle Eesti ja kas või üle terve maailma.

Miks just MTÜ Revolutsioon? Me usume, et elus edasi jõudmiseks ja oma unistuste poole liikudes on tarvis teha revolutsiooni just iseendas. Meie arvates on revolutsioon oma senise mõtteviisi ja tegutsemise teadlik arendamine, mis viib suurte edusammudeni.

Tutvu ka meie meeskonnaga ja võta meiega kindlasti ühendust, et koos midagi ägedat korda saata.

MTÜ Revolutsioon

Meie partnerid:

Rõuge vald RM-KYSK_logo_reg_toetuseks-Vektor-suur_sygis2015

 

 

 

 

MTÜ Revolutsioon järgib oma tegevuses kodanikuühenduste eetilise tegevuse üldtunnustatud põhimõtteid.