Valgusmaalingud

Toome teie üritustele uutmoodi huvitava tegevuse, millest jääb tore mälestus aastateks

See on osalejate aktiivsel kaasabil sündiv põnev valgusmaagia, kus iga pilt on eriline ja kordumatu. Igaüks saab ise olla nii modell kui kunstnik: see on lõbus, huvitav ja spontaanne. Osaleda võib nii üksi kui koos sõpradega; valgusega mängida saab ise või lasta teistel seda teha. Ainult fantaasia on piiriks selle kunsti loomisel.

See on põnev ja teistmoodi tegevus, mis lisab igale üritusele vürtsi. Valgusmaalingute tegemiseks on tarvis vaid pimedust – kas pimedat ruumi või õhtust/öist aega. Tulemuseks on erilised pildid üritusel osalejatest.

Sätime teie üritusele üles pimeda nurga või ruumi, kuhu saab üksi või mitmekesi tulla valgusega mängima ja seda pildile jäädvustama. Soovi korral saab pildid kohe sealsamas ka välja trükkida.

Valgusmaagiat teeb tunnustatud ööfotograaf Martin Mark

Võimalusi on lõputult. Anna oma soovist teada ja leiame kindlasti sobiva lahenduse!

Valgusmaalingud üritustel

Tulemuseks lahedad fotod osalejatest

Valgusmaalingud üritustel
Äärmiselt muhedas ja lastesõbralikus õhkkonnas valmisid suurepärased fotod nii suurtest kui väikestest. Oli vahva ning palju rõõmu, elevust ja üllatusi pakkuv õhtupoolik ? Laste kilked ja vaimustunud näod rääkisid ise enda eest. Soovitan siiralt ja soojalt!!!
K. Pakler, Tilsi Põhikool
Imelised maagilised pildid, mida Martin oma kunsti kaudu teeb, on väga hea mälestus üritusest. Lisaks hea projektijuhtimine ja täpne asjaajamine. Respect.
L. Kaustel, Loovjuht, Royal Experience
Martin ja tema valgusmaalingud muutsid Raintree Estonia suvepäevad värvikamaks. Trotsides Eesti vihmast suveööd õppisime ja katsetasime erinevaid tehnikaid, kuidas piltidele maagiat lisada.

Tellimiseks või rohkema info saamiseks võta meiega ühendust:

    Nimi*

    Email*

    Teade*