MTÜ Revolutsioon korraldab suvekuudel kolm vestlusõhtut, mille käigus on meie koduvallas võimalik kohtuda huvitavate inimestega ja oma silmaringi avardada ning uusi teadmisi koguda.

Esimene vestlusõhtu toimub 17. juunil koos inspiratsiooni- ja motivatsioonikoolitaja Alar Ojastuga Nursi külakeskuses. Algus kell 18.00.

Alar Ojastu

 

Registreerumine on  lõppenud.

 

 

On raske leida inimest, kes mõnel Alari koolitusel osalenuna ei peaks seda üheks oma elu väärtuslikumaks koolituselamuseks.

Võib-olla on selle põhjuseks Alari elav iseloom, sisemine sära, aastatepikkune ettevõtluskogemus, tohutu huvi isikliku arengu vastu, õppetunnid ebaõnnestumistest või lihtsalt õnn, kuid töö kvaliteet räägib iseenda eest. Enam kui 15 000 osalenu 100% rahulolu koolitustega tõi Alarile 2011. aastal Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 aasta ametliku külalislahkuse koolitaja tiitli.

Osalejate hinnangul teeb Alari õpetused väärtuslikuks just nende praktiline maalähedus, toetumine rahvusvahelistele uuringutele ning inspireerivad näited isiklikust elust.

Kogemustepagasisse kuulub isikliku ettevõtte pankrot aastal 2004, taas jalule tõusmine koolitusfirmas Vain&Partnerid 2006, saadud õppetundide toel sisustusportaali Sisustus.ee asutamine aastal 2007, elu ja töö Austraalias 2009 ja AA staatusega koolitusfirma loomine aastal 2010. Kogemusi täiendavad õpingud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ning enam kui poole miljoni krooni eest koolitusi maailma tippkoolitajatega nagu Tony Robbins või Robbin Sharma.

Hetkel on Alar suurema osa ajast pühendunud innovaatilise heategevusorganisatsiooni Thank U käivitamisele Aafrikas ning teeb 90% koolitusi välisriikides. Koolitusi Eestis teeb Alar Ojastu pikaajalisel etteplaneerimisel või eritellimusel.

 Tutvu Alari tegemistega lähemalt siin: http://eduelamus.ee/

 

Kalendrisse võite ära märkida juba ka järgmised kuupäevad:

10. juuli matk-vestlusõhtu Luhasoos koos Timo Paloga

6. august Sven Zacek ja Indrek Hunt Viitinas

 

Projekti rahastab siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest

KYSK-Sisemin_logo_reg_toetuseks