Laupäeval 5. septembril kell 11 on kõik oodatud Rõuge koolimajja, kus toimuvad Rõuge-Haanja ühised mõttetalgud inimestele, keda huvitab, et elu meie valdades oleks võimalikult mitmekesine ja huvitav.

Talgutel keskendume küsimusele “Mida mina saan oma kodukoha heaks ära teha?”. Seejuures on meile abiks kogukondade intsiaatorid ja sädeinimesed mujalt Eestist: Indrek Maripuu, Maiden Paljak ja Tanel Talve.

Päev kestab umbes kella 16ni.

Osalemiseks vajalik registreerumine!

maripuu

Indrek Maripuu on tunnustatud koolitaja, kelle  peamine fookus on vanade mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine. Kümmekond aastat on ta aidanud Eesti organisatsioonidel panna kokku äriplaane, tasuvusanalüüse ja strateegiaid. Indrek on kolinud perega Tallinnast Põlvamaale ja seal käima lükanud innovatsioonistuudio Neitsijärve Loovusait.

 

talveTanel Talve on ajakirjanik, saatejuht, ettevõtja, turundusspetsialist ja maaelu arendaja, XIII Riigikogu liige. On aastaid tegelenud maaelu edendamisega ning toetanud kodanikuühiskonna tekkimist. Voose Külaseltsi juhatuse liige ning külaliikumise Kodukant eestkõneleja.

 

 

paljakMaiden Paljak on hea näide tõeliselt hakkajast noorikust, kes kuus aastat tagasi maale kolinuna ei jäänud metsa taha manduma, vaid hakkas kohe vaatama, kuidas külaelu edendamisele kaasa aidata saaks. Elab ja tegutseb see suure südamega noor naine Misso vallas Tsiistrenukas. Praeguseks on Maiden tuntud kui Tsiistre teemaja perenaine, aga juba ammu enne seda nähti teda korraldamas Tsiistrenuka kunsti- ja muusikafestivali ning erinevaid üritusi, kursusi või töötubasid. Tema oskuste ja hobide hulka kuuluvad veel näiteks ka tänavatants, keraamika, taimetarkus ja loodusravi.

 

 

Registreerumine:

Nimi *

 
E-post *

 

Projekti rahastavad siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Rõuge vald

KYSK-Sisemin_logo_reg_toetuseksRõuge vald

 

 

 
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]