kujundamine-plakat-webKolmapäeva, 23. märtsil ootame kõiki koolitusele, kus õpime kujundamist!
Koolitus toimub Rõuge koolimaja arvutiklassis kell 13–17.  Osalemiseks palume ette registreerida ning koolitusele tulles võtta kaasa vahetusjalanõud. Koolitus toimub arvutiklassis, nii et vajadusel saab kasutada sealset lauaarvutit. Kes soovib, võib kaasa võtta oma sülearvuti.

Oodatud on kõik, kes puutuvad oma töös ja tegemistes kokku kas siis plakatite, piltide või muude asjade kujundamisega ning tunnevad, et nende oskustest jääb natuke puudu, aga päris kujundusprogrammide järele pole ka vajadust.

Koolitusel õpime kasutama veebiprogramme, mis on tasuta ega nõua arvutisse spetsiaaltarkvara paigaldamist. Muidugi vaatame ka seda, kuidas leida inspiratsiooni, otsida materjale ja koostada graafikat nii veebis kasutamiseks kui trükiks.

Koolitaja Andres Jalak on pikaajalise täiskasvanute õpetamise kogemusega disainer-kujundaja ning töötab Tartus graafilise disaini ja multimeediaga (foto ja video).

 

 

Registreerumine:

Nimi *

E-post *


 

Projekti rahastab rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest
RM-KYSK_logo_reg_toetuseks-Vektor-suur_sygis2015[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]