19.–20. aprillil toimub Rõuge noortekeskuses tasuta fotokoolitus, mille viib läbi Tartu Rahvaülikooli õppejõud Jaanus Järva.

Ootame koolitusele kõiki fotohuvilisi rõugelasi – nii algajaid kui harrastajaid. Tule ja värskenda oma teadmisi või päästa valla oma sisemine fotokunstnik! Eriti soovitame osaleda erinevate asutuste, klubide ja seltside esindajatel. Miks? Selleks, et saaksid hakkama sulle pihku surutud kaameraga, kui kunagi peaks näiteks juhtuma, et mõni üritus tuleb läbi viia ilma professionaalse fotograafita.

Koolitusele tulles võta kaasa fotokaamera. Selle võimekus, suurus, päritolu ega hind pole olulised – peaasi, et pilti teeb! Ja isegi kui sul pole parajasti kaamerat käepärast, kuid huvi on suur ja tõeline, tule kohale.

Koolituse läbijatel on erakordne võimalus saada Rõuge 2014. aasta suvekroonika kaasautoriteks!

Kahe fotokoolituse päeva toimumist toetab KÜSK Kohaliku omaalgatuse programm, kuid tänu Rõuge Vallavalitsuse toetusele lisandub sellele ka öise pildistamise osa, mis toimub Ööbikuoru Villas.

Fotokoolitus osutus väga populaarseks ja registreerumine on grupi täitumise tõttu lõppenud. Kui soovid, et korraldaksime ka edaspidi fotokoolitusi, siis anna meile enda soovist teada ning teeme, mis võimalik.

 

Error: Contact form not found.

Kohaliku omaalgatuse programmRõuge valdÖöbikuoru Villa

Fotokoolitus Rõuges