Cashflow mänguõhtu

Pühapäeval, 24. märtsil kell 16.00-19.00 kutsume kõiki huvilisi populaarset finantsharidust õpetavat Cashflow lauamängu mängima.

Sel korral jagame lisaks mängimisele Jaak Roosaare rahalise vabaduse teekonna koolituse muljeid!

Cashflow on põnev ja õpetlik mäng, mille abil saab omandada lõbusal ja seltskondlikul viisil algtõdesid raamatupidamisest ja investeerimisest. Lisaks toredale ajaviitele saab seda mängu mängides ka iga kord targemaks. Mäng sarnaneb natuke Monopolile, kuid on sellest kordades reaalsem. Mängus on tohutult erinevaid võimalusi ja ühe korraga kõike läbi kogeda ei jõua. Seetõttu tasub mängu mängida korduvalt, sest iga mäng on sinu jaoks erinev ja uute õppetundidega. Samuti tasub varuda aega, sest üks mängukord võiks kesta vähemalt 1,5 tundi, et jõuaks mängu süveneda.

Mängima ootame nii algajaid, kui juba kogenud mängijaid. Kui sa pole Cashflowga varem kokku puutunud, siis tule proovi kindlasti järgi ja kasuta võimalust kogenud juhendaja näpunäidete abil uusi teadmisi koguda.

Mängimist juhendab Martin Mark, kelle esimesed kokkupuuted Cashflowga pärinevad juba aastast 2008, kui see Eestisse jõudis. Martin on ise korduvalt Cashflow klubiüritusi läbinud ja neid ka ise läbi viinud. Samuti on Martin mitmeid kordi juhendanud mängimist Võru Gümnaasiumis toimunud Rahandusliku kirjaoskuse valikaine raames.

Osalustasu on 5 eurot.

Kuidas tulla: http://revolutsioon.ee/ruum

24. märtsil
kell 16.00-19.00
MTÜ Revolutsiooni ruumides
Osalustasu 5 eurot

Registreerun

Registreeru mänguõhtule siin:

Kui hiljem selgub, et sa ei saa siiski tulla, siis palun anna sellest teada!