MTÜ Revolutsioon korraldab suvekuudel kolm vestlusõhtut, mille käigus on meie koduvallas võimalik kohtuda huvitavate inimestega ja oma silmaringi avardada ning uusi teadmisi koguda.

Teine vestlusõhtu toimub 10. juulil algusega kell 16.00 Luhasoos. Lähme matkama ja õhtut nautima ning meie vestluskaaslaseks on Timo Palo!
Kohtume Luhasoo parklas, sealt jalutame üheskoos soosaarele, kus peatume pikemalt ja puhume juttu ümber lõkke või kamina ees. Õhtu pikkuse kujundame ise, kuid arvestada tuleks 4–6 tunniga.

Haara kaasa seljakott, kuhu pista kerge suupiste (lõkke peal soojendamise võimalus) ja jook, kruus tee jaoks; vajadusel matkamatt või istumise alus ja vihmakeep või midagi soojemat selga tõmbamiseks, kui õhtu vihmaseks ja viluks kisub. Abiks võib olla sääsetõrjevahend. Kel kaamera või binokkel, võtku ka see kaasa. Jalga loomulikult matkamiseks ja soos sumpamiseks sobilikud jalanõud (Luhasoo on tänu suurtele vihmadele üsna vesine!).

Timo Palo on meiekandimehest maailmarändur, keda paeluvad loodus ja rändamine, sport ja fotograafia. Rändamine iseäranis maakera külmematele äärealadele, kuhu ta on nüüdseks sattunud juba korduvalt nii seoses töö kui teaduse, huvi kui eneseotsingutega.

Selle aasta alguses ilmus tema raamat “Jäine teekond”, mis jutustab 2012. aasta aprillist juulini toimunud Põhjapooluse ekspeditsioonist, kahe mehe läbitud 1600 kilomeetrist ja selle väljakutsetest. (Raamatut saab näha ja sirvida ka meie kohtumise õhtul.)

Timo tegemistest saab lähemalt lugeda tema blogis ning lisaks veel siin ja siin, kuid ainulaadset võimalust tema endaga siinsamas Rõuges kohtuda pakume juba teisipäeval, 10. juulil kell 16 Luhasoos!

 

timo-palo

Registreerimine on lõppenud

 

 

Kalendrisse võite ära märkida juba ka järgmise kuupäeva:

6. august Sven Zacek ja Indrek Hunt Viitinas

 

 

Projekti rahastab siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Rõuge vald

KYSK-Sisemin_logo_reg_toetuseksRõuge vald