Maire Forseli raamatu “Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!” esitlus

Kes meist ei tahaks olla ise enda peremees? See soov tähendab kahtlemata suuremal või vähemal määral ettevõtlikku vaimu, kui mitte lausa ettevõtja pisikut veres. Kas ja kust pihta hakata?

On puhas rõõm kuulutada, et neljapäeval, 21. veebruaril oleme endale külla kutsunud mikroettevõtja Maire Forseli – sõnaka naisterahva, kelle arvamusavaldused meile juba ammu meedias silma on jäänud. Hiljuti ilmus tema sulest raamat “Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!”

Maire on ehe ja elav näide sellest, et elu koosneb võimalustest: elad maal? Lahe! Oled üle 50 ja sind ähvardab töökoha kaotus? Jee, võimalus ohjad enda kätte haarata ja midagi uut avastada! Miski läks nihu? Õppimise koht! Oskad midagi väga hästi? Ära hoia enda teada!

Näeme siis neljapäeval, 21. veebruaril Rõuges! Soovijad saavad samas osta Maire raamatut. Hind on 16 eurot, maksta saab ka sularahas, aga moeka mikroettevõtjana eelistab Maire kaardimakset ?

Kuidas tulla: http://revolutsioon.ee/ruum

21. veebruaril kell 18.00

Registreerun

Maire Forsel on sotsioloogiharidusega ettevõtja, kes sai laiemalt tuntuks jaanuaris 2015, kui avaldas oma ettevõtte Leisi Lapikoja Facebooki seinal loo ausa ettevõtluse hinnast. Sestpeale on temast saanud omamoodi mikroettevõtjate eestkõneleja, kes propageerib maaelu ja innustab inimesi looma oma ettevõtteid ning mitte ootama, et riik neile heaolu kandikul kätte tooks.

“Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!” on Maire esikraamat, milles ta innustab lugejaid ise enda tööandjaks hakkama.

Anna oma tulekust teada!